  BZX85C30 Datasheet PDF File
For BZX85C30 Found Datasheets File :: 10+       Page :: | <1> |
    New Jersey Semiconductor
Part No. BZX85C30 BZX85C4V3
Description Diode Zener Single 30V 6.6% 1.3W 2-Pin DO-41
Diode Zener Single 4.3V 6.9% 1.3W 2-Pin DO-41