  16MB100W Datasheet PDF File
For 16MB100W Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    16MB100W 16MB120W
International Rectifier
Part No. 16MB100W 16MB120W
Description V(rrm): 1000V; 16A rectifier bridge
V(rrm): 1200V; 16A rectifier bridge