A2500R24A - The A2500R24A is a high-performance
A2500R24A_5079937.PDF Datasheet
 Full text search : The A2500R24A is a high-performance
 Product Description search : The A2500R24A is a high-performance
 Related Part Number
PART Description Maker
Flash Memory IC; Memory Size:64Mbit; Access Time, Tacc:90ns; Package/Case:48-TSOP; Supply Voltage Max:3V; Leaded Process Compatible:Yes; Peak Reflow
High Voltage / High Current Darlington Transistor Arrays
HIGH-VOLTAGE/ HIGH-CURRENT DARLINGTON ARRAYS
500 mA, 50 V, 7 CHANNEL, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR