  SPB21N10 Datasheet PDF File
For SPB21N10 Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    Infineon
Part No. SPB21N10
Description Low Voltage MOSFETs - Power MOSFET, 100V, DPAK, RDSon=85mOhm, 21A, NL